Zálohování

sample_1

Zálohování

Zálohování Vašich dat je mnohem důležitější než jejich vytváření. Vzhledem k různému typu dat a zařízení, na kterých jsou pořizována se i tyto musí rozdílně zálohovat a archivovat. Zároveň jsou na různé typy dat kladeny různé požadavky na obnovení a plnění SLA.

Serverové zálohování

Díky virtualizaci je dnes zálohování serveru snadnější než v minulosti a to hlavně díky ztrátě závislosti na fyzickém HW serveru. Tato výhoda nabízí mnoho scénářů pro nasazení zálohování, možnosti obnovení a archivaci dat.
  • Zálohování, klonování, archivace serveru nebo jednotlivých disků
  • Ukládání záloh na NAS nebo páskové mechaniky
  • Ukládání dat do Cloudu nebo do jiné lokality

volby

sample_1

Koncové stanice už nejsou problém

V každé společnosti je minimálně jedna obvykle však celá sada koncových stanic, které jsou pro společnost unikátní, důležité a tím pádem je třeba je zálohovat nejlépe v pravidelných intervalech, aby výpadek těchto stanic měl co nejmenší dopad na Vás business. Díky rozdílnosti povahy dat na jednotlivých stanicích je možno stanice zálohovat s možnosti přenést na nový HW v případě ztráty nebo poruchy. Samozřejmostí je záloha jen jednotlivých disků nebo jen vybraných adresářů.

Obnova na aplikační úrovni až na objekty

Unikátní zálohovací technologie umožňují zálohování a obnovu na aplikační úrovni a to až na úroveň jednotlivých objektů dané platformy.

sample_1

Microsoft Active Directory

sample_1

Vyhledávání a obnovení všech typů objektů služby Active Directory, jako např. uživatelů, skupin, počítačových účtů, kontaktů, včetně obnovení uživatelských a počítačových hesel. Prostřednictvím exportu do formátu LDIFDE je možno obnovení jednotlivých objektů nebo obnovení zpět do služby Active Directory

Databázové servery MSSQL a Oracle

Obnovení jednotlivých databází SQL a Oracle bez potřeby rozsáhlých znalostí jazyka databázových serverů nebo nutnosti hledání jednotlivých databázových souborů a transakčních protokolů. Samozřejmostí je podpora místní obnovení souborů databáze SQL a Oracle s výběrem určitého času transakce.

sample_1

Microsoft Exchange

sample_1

U poštovního systému Microsoft Exchange, je možno snadné zajištění e-discovery a obnovení jednotlivých položek systému Exchange (e-mailů, položek kalendáře, poznámek, kontaktů apod.), archivovaných poštovních schránek online a trvale odstraněných položek.

Microsoft Sharepoint

Můžete rychle zjišťovat podrobnosti o zálohách prostředí SharePoint a používat pokročilé možnosti vyhledávání a procházení pro rychlou obnovu jednotlivých položek prostředí SharePoint. Všechny edice podporují obnovení položek SharePoint prostřednictvím příkazů uložit, odeslat a exportovat.

sample_1

Zaujali jsme Vás?

Máte zájem dozvědět se více? Neváhejte nás kontaktovat a náš specialista Vám vysvětlí veškeré možnosti řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

sample_1
logo

Rystol technology s.r.o.
Martinovská 31 | 723 00 Ostrava-Martinov
+420 558 274 270
info@rystol.cz
www.rystol.cz

To není vše

Nenašli jste na našich stránkách to, co jste hledali? To neznamená, že Vám neumíme pomoci. Nemůže tady být vše.

Zkuste nás kontaktovat a my uděláme vše, abychom Vám vyšli vstříc a požadavek vyřešili.

Zobrazit profil RYSTOL TECHNOLOGY S. R. O. v Ariba Discovery

Copyright © Rystol technology s.r.o.