Anténní a satelitní technika

Vyřešíme Vám příjem TV a FM signálu a jeho distribuci

sample_1
Dokážeme Vám navrhnout a realizovat kompletní řešení příjem a distribuci TV signálu. Realizujeme řešení od individuálních příjmů v rodinných domech přes bytové domy až po hotelové komplexy. Řešíme technologie IPTV, DVB-T, DVB-S, DVB-C a modulace AV signálů do rozvodů.

IPTV řešení

IP streamery představují základ technického řešení distribuce TV programů v IP sítích. Princip jejich činnosti je následující: vstupní digitální signál DVB-T nebo DVB-S/S/2 je přiveden do streameru, ve kterém je až 8 programů z jednoho multiplexu převedeno na IP stream (multicast) s vlastní IP adresou pro každý program. IP stream je potom přes ethernet switch připojen do IP sítě. Celkový počet programů je omezen pouze propustností sítě. Příjem TV programů je potom realizován buď pomocí IPTV set-top-boxu a nebo přes připojený počítač.

IP streamery jsou nejčastěji aplikovány buď jako rozšíření existující IP sítě (internet provider pomocí streamerů nabízí zákazníkům TV služby) nebo jako náhrada koaxiálního rozvodu.
sample_1

Transmodulace do DVB-T

sample_1
Transmodulátory jsou moderním konstrukčním prvkem pro moderní společné TV antény. Jejich aplikací lze v STA nebo TKR rozšiřovat programovou nabídku v DVB-T o programy, které nejsou v místě příjmu dostupné pozemní cestou. Nabízí také možnost příjmu programů ve vysokém rozlišení (HD). Transmodulátory jsou obvykle vybaveny rozhraním Common Interface pro současné dekódování více programů pomocí jediného CA modulu (vhodného typu) a dekódovací karty. Všechny typy jsou vybaveny funkcí editace transportního toku (zapínání a vypínání jednotlivých programů příp. služeb). Počet programů, který lze pomocí jednoho transmodulátoru převést do jednoho DVB-T kanálu, závisí na datovém toku programů.

Modulace AV signálu do rozvodu

Typickou aplikací modulátorů jsou informační kanály a modulace signálu z DVD, kamer a jiných zdrojů A/V signálu.Základními technickým parametrem je typ vstupního signálu jestli jde o standartní AV sifnál nebo signál s HDMI. Takto je modulován jak obraz tak zvuk v stereo kvalitě. Počet kanálů potažmo zařízení je omezen pouze místem v kanálovém pásmu vašeho rozvodu.
sample_1

Optický přenos TV/SAT signálu

sample_1
Pro rozsáhlé systémy STA a TKR nabízíme ucelené ekonomické řešení od firmy TELEVES, určené pro distribuci TV signálu na větší vzdálenosti a výstavbu optických sítí. Systém používá singlemode optická vlákna zakončená konektory SC/APC.

Odborně instalujeme

alcad
ikusi
televes
technisat
emp

Zaujali jsme Vás?

Máte zájem dozvědět se více? Neváhejte nás kontaktovat a náš specialista Vám vysvětlí veškeré možnosti řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

sample_1
logo

Rystol technology s.r.o.
Martinovská 31 | 723 00 Ostrava-Martinov
+420 558 274 270
info@rystol.cz
www.rystol.cz

To není vše

Nenašli jste na našich stránkách to, co jste hledali? To neznamená, že Vám neumíme pomoci. Nemůže tady být vše.

Zkuste nás kontaktovat a my uděláme vše, abychom Vám vyšli vstříc a požadavek vyřešili.

Zobrazit profil RYSTOL TECHNOLOGY S. R. O. v Ariba Discovery

Copyright © Rystol technology s.r.o.