LED PODLAHOVÉ ZNAČENÍ

Světelné podlahové značení

Inovativní technika LED průmyslového značení vhodná na všechny druhy povrchů a typy podlah.

PROJEKCE PRŮMYSLOVÉHO ZNAČENÍ

Dynamické značení

LED podlahovým značením je možné nasvítit všechny standardní ISO symboly, symboly různých tvarů a velikostí i symboly na zakázku (firemní logo, různé kombinace tvarů, vlastní návrhy). Světelné podlahové značení nabízí hned několik výhod oproti konvenčním způsobům značení jako jsou například epoxidové nátěry nebo polepy. Technologie umožňuje aktivaci značení pohybem (např. chodce, manipulační nebo jeřábové techniky).

LED technologie

LED světelné podlahové značení přináší z dlouhodobého hlediska (6 měsíců +) úsporu na nákladech oproti konvenčním technikám značení. Zatímco životnost epoxidových a jiných nátěrů nebo podlahových polepů se pohybuje řádově v týdnech až měsících, životnost LED projektoru je určena životností vyměnitelných LED čipů, které dosahují svítivosti až 50 000 hodin.

PRŮMYSLOVÝ DESIGN

LED projektor

  • Technika světelného značení je založena na průmyslovém LED projektoru s aktivním, a nebo pasivním typem chlazení. Výběr typu chlazení je závislý na podmínkách prostředí.
  • Projektory jsou prachuvzdorné s krytím až IP 65.
  • Projektory je možné umístit do prostředí od -20 °C až do + 35 °C.
Loading...
Loading...

BEZPEČNOST KOLEM JEŘÁBOVÉ TECHNIKY

Značení pohyblivých břemen

Technologie je navržena pro potřeby značení nebezpečných zón okolo přenášeného břemena jeřábem. Projektor je umístěný na „kočce“ jeřábu a za pomoci projekce označuje nebezpečnou zónu kolem břemene. Symbol není možné překrýt ani poškodit.

LED projekce je inovativní alternativou značení nálepky nebo nátěru „POZOR, POHYB ZAVĚŠENÉHO BŘEMENE!“. Bezpečnost může být povýšena o anti-kolizním systémem na mostové jeřáby.

DYNAMICKÉ ZNAČENÍ PODLAH

Inteligentně řízené křižovatky

Dynamické značení podlah zvyšuje bezpečnost na pracovištích s vysokou frekvencí pohybu manipulační techniky. LED projekce přechodu pro chodce vs. výstražného symbolu (např. STOP) je řízena na základě přítomnosti manipulační techniky v nebezpečné zóně přechodu. Řešení se skládá z 2 a více LED projektorů a systému detekujícího pohyb VZV.

Loading...
Loading...

BEZPEČNOST FREKVENTOVANÝCH KRIŽOVATEK

Inteligentní parabolické zrcadlo

Inteligentní parabolické zrcadlo se skládá z LED projektoru, světelných majáků a pohybových senzorů detekující směr jízdy zvolených objektů. Projektor integrovaný do parabolického zrcadla vhodně doplňuje jinak pasivní prvek. Systém je aktivovaný pohybem zvoleného subjektu (manipulační techniky, chodce), který vstupuje do prostoru s vyšším rizikem vzniku pracovní nehody.

Výhody LED světelného značení

Porovnání laminové samolepky s LED světelným značením.

Realizace LED světelného značení v provozu

Zaujali jsme Vás?

Máte zájem dozvědět se více? Neváhejte nás kontaktovat a náš specialista Vám vysvětlí veškeré možnosti řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

sample_1
logo

Rystol technology s.r.o.
Martinovská 31 | 723 00 Ostrava-Martinov
+420 558 274 270
info@rystol.cz
www.rystol.cz

To není vše

Nenašli jste na našich stránkách to, co jste hledali? To neznamená, že Vám neumíme pomoci. Nemůže tady být vše.

Zkuste nás kontaktovat a my uděláme vše, abychom Vám vyšli vstříc a požadavek vyřešili.

Zobrazit profil RYSTOL TECHNOLOGY S. R. O. v Ariba Discovery

Copyright © Rystol technology s.r.o.